COMUNITATS CATALANES A L'EXTERIOR

Informació actualitzada de les Comunitats Catalanes a l'Exterior
INFO: Què és el Consell de les Comunitats Catalanes de l'Exterior?
FITXA DE LA COMUNITAT
NOM:

CATALANS A MANAGUA

CIUTAT:

Managua ( Nicaragua )

TIPUS: Catalansalmon
ESTAT ACTUAL: Activa
MAIL:
WEB: http://managua.catalansalmon.com/
FACEBOOK:
TWITTER:
ADREÇA:
TELÈFON:
PERSONA DE CONTACTE: Sergi
CREACIÓ / EXTINCIÓ:
POSICIÓ: LAT: 0 LONG: 0
Tria el ÀMBIT vés
...llegint info...

LLISTAT
# CONF NOM CIUTAT TIPUS
ESTAT PAIS
MAIL WEB / FACEBOOK / TWITTER
1 - Comunitat Catalana de Colòmbia Bogota CASAL Reconegut Activa Colòmbia http://comunitatcatalanacolombia.com
https://www.facebook.com/comcatcolombia
@comcatcol
2 - CATALANS A APARTADO Apartado Catalansalmon Activa Colòmbia http://apartado.catalansalmon.com/

3 - CATALANS A MEDELLIN Medellín Catalansalmon Activa Colòmbia http://medellin.catalansalmon.com/

4 - CATALANS A BOGOTA Bogota Catalansalmon Activa Colòmbia http://bogota.catalansalmon.com/

5 - CATALANS A BUCARAMANGA Bucaramanga Catalansalmon Activa Colòmbia http://bucaramanga.catalansalmon.com/

62014 Casal Català de Costa Rica San José CASAL Reconegut Activa Costa Rica http://www.casalcatalacr.com/
https://www.facebook.com/CasalCostaRica
https://twitter.com/casalcr
7 - CATALANS A COSTA RICA San José Catalansalmon Activa Costa Rica http://costarica.catalansalmon.com/

82014 Societat de Beneficència de Naturals de Catalunya La Habana CASAL Reconegut Activa Cuba andreu_navarro@telefonica.net

92014 Casal Català d'El Salvador San Salvador CASAL Reconegut Activa El Salvador http://www.casalcatalasv.com/
https://www.facebook.com/casalcatalasv
10 - CATALANS A SAN SALVADOR San Salvador Catalansalmon Activa El Salvador http://sansalvador.catalansalmon.com/

11 - Casal Català de Guatemala Ciudad de Guatemala CASAL Reconegut Activa Guatemala

12 - Associació Catalana d'Hondures San Pedro Sula CASAL Reconegut Activa Honduras

13 - CATALANS A TEGUCIGALPA Tegucigalpa Catalansalmon Activa Honduras http://tegucigalpa.catalansalmon.com/

14 - Centre Català de Guadalajara Guadalajara CASAL Reconegut Activa Mèxic

15 - Casal Virolai de Querétaro Querétaro CASAL Reconegut Activa Mèxic
https://www.facebook.com/casal.dequeretaro
16 - Club d'Empresaris Catalans a Mèxic (Club Catalan de Negocios) Mexico DF Comunitat Activa Mèxic http://clubcatalandenegocios.com.mx

17 - Orfeó Català de Mèxic, A.C. Mexico DF CASAL Reconegut Activa Mèxic http://ocm.cat/
http://www.facebook.com/OrfeoCatalaMexic
18 - Casal Català de la Península del Yucatán, A.C Mérida CASAL Reconegut Activa Mèxic http://www.casaldeyucatan.cat
https://www.facebook.com/casalcatala.delapeninsuladeyucatan
19 - Casal Català de Puebla, A.C. Puebla CASAL Reconegut Activa Mèxic
https://www.facebook.com/casalpuebla
20 - CATALANS A GUADALAJARA Guadalajara Catalansalmon Activa Mèxic http://guadalajara.catalansalmon.com/

21 - CATALANS A QUERETARO Querétaro Catalansalmon Activa Mèxic http://queretaro.catalansalmon.com/

22 - CATALANS A MEXICO Mexico DF Catalansalmon Activa Mèxic http://catalansamexico.com/
https://www.facebook.com/groups/153866571322008/?fref=ts
23 - CATALANS A CUERNAVACA Cuernavaca Catalansalmon Activa Mèxic http://cuernavaca.catalansalmon.com/

24 - CATALANS A PUEBLA Puebla Catalansalmon Activa Mèxic http://puebla.catalansalmon.com/

25 - CATALANS A VILLAHERMOSA Villahermosa Catalansalmon Activa Mèxic http://villahermosa.catalansalmon.com/

26 - CATALANS A CHIAPAS San Cristóbal de las Casas Catalansalmon Activa Mèxic http://chiapas.catalansalmon.com/

27 - CATALANS A MERIDA Mérida Catalansalmon Activa Mèxic http://merida.catalansalmon.com/

28 - CATALANS A MONTERREY Monterrey Catalansalmon Activa Mèxic http://monterrey.catalansalmon.com/

29 - CATALANS A MANAGUA Managua Catalansalmon Activa Nicaragua http://managua.catalansalmon.com/

30 - CATALANS A PANAMA Panama Catalansalmon Activa Panamà http://panama.catalansalmon.com/

31 - CATALANS PUERTO RICO San Juan Catalansalmon Activa Puerto Rico http://puertorico.catalansalmon.com/

32 - Casal Català a Puerto Rico San Juan CASAL Reconegut Activa Puerto Rico
https://www.facebook.com/pages/casal-catal%C3%A1-de-Puerto-Rico/82741835587
33 - CATALANS PUNTA CANA Punta Cana Catalansalmon Activa República Dominicana http://puntacana.catalansalmon.com/

34 - CATALANS A SANTO DOMINGO Santo Domingo Catalansalmon Activa República Dominicana http://santodomingo.catalansalmon.com/

35 - Casal Català de Santo Domingo Santo Domingo CASAL Reconegut Activa República Dominicana

36 - Associació Veneçolana d'Empresaris d'Ascendència Catalana (AVEAC) Caracas Comunitat Activa Veneçuela

372014 Centre Català de Caracas - Veneçuela Caracas CASAL Reconegut Activa Veneçuela http://centrecatala.com/
https://www.facebook.com/pages/Centre-Catal%C3%A0-Caracas/136803393159658
@CentreCatalaCss
38 - CATALANS A SAN CARLOS San Carlos Catalansalmon Activa Veneçuela http://sancarlos.catalansalmon.com/

39 - Casal dels Països Catalans de Guayana Ciudad Guayana CASAL Reconegut Activa Veneçuela
https://www.facebook.com/groups/71189824293/