Idiomes dels Catalansalmon
Els catalansalmon parlen un bon grapat d'idiomes. Si necessites traductor, aquest es el teu lloc.
Com pots veure, per cada idioma hi ha varis nivells. Els marcats com a TRADUCTORS ofereixen serveis professionals.
CLica sobre el nom de qualsevol per accedir a la seva fitxa.
Relaciķ d'idiomes
Idioma Usuari Nivell
Alemany skrivande ( Milano ) Traductor
Alemany Nina Raval ( Brisbane )
ngener@gmail.com
Traductor
Alemany isabel farrarons serrano Traductor
Alemany ANNA MARIA FRANCINO ( Paris )
annamaria_fb@yahoo.de
Traductor
Alemany Núria Martínez Berenguer
nuria.trad@gmail.com
Traductor
Alemany Marina Cots Terreu ( Bremen )
mcotsterreu@gmail.com
Traductor
Alemany Mireia Reus Traductor
Alemany Blanca Busquets ( Norge (Noruega) )
busquets.blanca@gmail.com
Traductor
Alemany carles capdevila Traductor
Alemany Dean Hall ( Hamburg )
deanhall1978@hotmail.com
Traductor
Alemany Marta Balcells ( Madrid )
marta.balcells@yahoo.com
Traductor
Alemany Jamie Melly ( Miami )
jamiemelly@cantab.net
Traductor
Alemany Miquel Rius ( Wien )
mrius@gmx.net
Traductor
Alemany ELISABET ( Newcastle (UK) )
elisabet.badia@gmail.com
Nadiu
Alemany Dolfi
fidomafe@gmail.com
Nadiu
Alemany Ursula ( Basel )
trotskij77@yahoo.com
Nadiu
Alemany Isabel Campanya Marrugat Nadiu
Alemany MarO ( Berlin )
Mar_Ordis@yahoo.es
Nadiu
Alemany Monika ( Amsterdam )
mirka_sywojc@hotmail.com
Nadiu
Alemany Klaus ( Kaiserslautern ) Nadiu
Alemany Sonja Pfitzner ( Berlin )
pfitzner.coach@web.de
Nadiu
Alemany Nadine Wacker Nadiu
Alemany janine ( Oxford )
janinecapella@hotmail.com
Nadiu
Alemany Nuria M Nadiu
Alemany Rebeca vilella esteva ( Ghana ) Nadiu
Alemany Joan valls i ferron ( Las Vegas )
Joan@extratours.us
Nadiu
Alemany Bernat Os ( Berlin ) Nadiu
Alemany Elisenda ( Stuttgart )
ebujonto@hotmail.com
Alt
Alemany AnnaFRA ( Frankfurt ) Alt
Alemany Antoni Ferrer ( Norge (Noruega) )
antoni72@gmail.com
Alt
Alemany Lourdes ( Nürnberg )
lourdes@promoidee.de
Alt
Alemany montse ( Muenchen )
montsegustems@hotmail.com
Alt
Alemany Montse Ylla ( Norge (Noruega) )
montseylla@gmail.com
Alt
Alemany Aida Martinez ( Shanghai )
aidamartinezmartos@gmail.com
Alt
Alemany Jaume ( Zurich )
figolet@outlook.com
Alt
Alemany Belˇla Txao ( Brusselles )
bellatxao@gmail.com
Alt
Alemany Salvador Escuté ( Singapore )
salvadorescute@gmail.com
Alt
Alemany Ana Cobos ( Zurich )
Cobosana@hotmail.com
Alt
Alemany Judit ( Hamburg )
judit9@rocketmail.com
Alt
Alemany Ōscar Bernaus Griņķ ( Leipzig )
oscarbernaus1@yahoo.es
Alt
Alemany David Oncins-Mecke ( Düsseldorf )
david.oncins.dm@gmail.com
Alt
Alemany Pau Pitarch ( NewYork )
pau.pitarch@gmail.com
Alt
Alemany Jordi Cabello i Bosch ( Milano )
jcabellobosch@gmail.com
Alt
Alemany José Novo ( Stuttgart )
novotaboada@yahoo.es
Alt
Alemany Sōnia Muntada Samā ( Karlsruhe )
soniabcnje@gmail.com
Alt
Alemany Eduard Martin Colomer
comaed@gmail.com
Alt
Alemany Jordi Garcia Martinez ( Stuttgart )
jordigarciamartinez@gmail.com
Alt
Alemany Mireia Ribas ( Koeln ) Alt
Alemany Daniel Lester Fernandez Alt
Alemany Maria ( Asturies )
mariaorejadelgado@gmail.com
Alt
Alemany Pepa ( Zurich ) Alt
Alemany Antoni ( Sao Paulo )
Antonifp@gmail.com
Alt
Alemany Xavier Salvia ( Freiburg im Breisgau )
xaviersalvia@hotmail.com
Alt
Alemany Guillem de Frenne ( Wien ) Alt
Alemany Irina Torrens ( Zurich )
irinatorrens@gmail.com
Alt
Alemany charles ( London )
carloschicote@gmx.de
Alt
Alemany Roser U. ( Gottingen ) Alt
Alemany Arnau Sala Soler ( Berlin ) Alt
Alemany Ana Oliveras Daví Alt
Alemany iris_caterina Alt
Alemany Laura Serradell ( Chicago )
laura6430@hotmail.com
Alt
Alemany PAU FIGUERAS BARTES Alt
Alemany marta s+p ( Silicon Valley )
martasanchezpol@gmail.com
Alt
Alemany Ester Sala Roura ( Stuttgart ) Alt
Alemany Marcel Martiboni ( Stuttgart ) Alt
Alemany Olga Brea ( Brusselles )
olga_brea@yahoo.es
Alt
Alemany Marcos José Rodríguez Grau ( Stuttgart )
quepenyito@gmail.com
Alt
Alemany Berta ( Nürnberg ) Alt
Alemany Olga Sanz ( NewYork )
olgacasahogar@hotmail.com
Alt
Alemany Kiko Niemann ( Karlsruhe ) Alt
Alemany Marta ( Karlsruhe ) Alt
Alemany Anna Subarroca Admetlla Alt
Alemany Gustavo Capdevila Alt
Alemany Lidia Sánchez
lidia.sanchez.alu@gmail.com
Mitjā
Alemany Andreu Escudero ( Berlin )
lemon@canuda.net
Mitjā
Alemany Núria Monclús Cols ( Tokyo )
nmoncluscols@gmail.com
Mitjā
Alemany Laura Vmw
lauravea@hotmail.es
Mitjā
Alemany Māxim Serranos Soler ( Letzebuerg )
maxsersol@yahoo.com
Mitjā
Alemany Oscar Ribas ( Stuttgart ) Mitjā
Alemany Marta Fonollosa Penalva ( Berlin )
martafonollosa@gmail.com
Mitjā
Alemany Eduard Molner Pejoan ( Hamburg ) Mitjā
Alemany Helena Guiset Miserachs ( Zurich ) Mitjā
Alemany bernat arasanz gauchia ( Shanghai )
bernatag@gmail.com
Mitjā
Alemany Marta ( Brusselles )
tundrabcn@gmail.com
Mitjā
Alemany Jordi Babiano Torrents ( Antofagasta )
jordi.babiano@gmail.com
Mitjā
Alemany Maria Tintoré ( Milano )
mariatintore@gmail.com
Mitjā
Alemany sadhana ( Kassel ) Mitjā
Alemany Jordi Muresan ( Paris )
apocrif@gmail.com
Mitjā
Alemany Ruth Lluís ( Basel )
ruthypi@hotmail.com
Mitjā
Alemany Adriā Magraner i Villalba ( Bremen )
a.magraner.villalba@gmail.com
Mitjā
Alemany ELISABET REYES ( Berlin ) Mitjā
Alemany isaac
sk_bsll@yahoo.fr
Mitjā
Alemany Marta Ribas Romeu ( Graz ) Mitjā
Alemany Txell Mitjā
Alemany Lucia Izquierdo ( Oxford )
luciaizquierdo@live.co.uk
Mitjā
Alemany Deanna H ( Wien ) Mitjā
Alemany Carles Torrent ( Costa Rica ) Mitjā
Alemany Esther ( Graz )
Monzo@uji.es
Mitjā
Alemany Arturo SCQ Mitjā
Alemany Sergio ( Santiago de Chile )
sjulianalguacil@yahoo.es
Mitjā
Alemany Jordi Valls ( Graz )
jo@jordivalls.com
Mitjā
Alemany LIS ( Madrid ) Mitjā
Alemany Xčnia Armadās ( Wisconsin )
xenia.armadas@gmail.com
Mitjā
Alemany Mireia Tarrés ( Stuttgart ) Mitjā
Alemany Marta Comellas ( Bremen )
Ilargiakat@gmail.com
Mitjā
Alemany judith cobeņa i guārdia ( Hong Kong )
jcobegua@gmail.com
Mitjā
Alemany Irene Marco ( San Francisco )
Irene.marco.rius@gmail.com
Mitjā
Alemany Quimoh Mitjā
Alemany Víctor Martínez ( Madrid ) Mitjā
Alemany Marta delfa
mdelfa@torres.es
Mitjā
Alemany Anna Grau ( Karlsruhe ) Mitjā
Alemany Genaro COMPANYS ( Puebla )
gcompanys2001@gmail.com
Mitjā
Alemany Jordi Trias Ferri ( Gdansk )
jorditrias10@gmail.com
Mitjā
Alemany Carles Sala
carles.sala@gmail.com
Mitjā
Alemany Fabiā ( Portland )
fortegapascual@hotmail.com
Mitjā
Alemany Manel Avella ( Cape Town ) Mitjā
Alemany pedro ( Karlsruhe )
vwt419d@gmail.com
Mitjā
Alemany Mireia Brau Ruiz
mireiabrauruiz@gmail.com
Mitjā
Alemany Antoni Maroto ( Chicago )
soc.antoni.maroto@icloud.com
Mitjā
Alemany Ariadna Rost ( Bournemouth )
aritrost@hotmail.com
Mitjā
Alemany Merce Garriga ( Erfurt )
llecmeb.cat@gmail.com
Mitjā
Alemany Karin A ( Goteborg )
karinavenas@gmail.com
Mitjā
Alemany Ester Freixa Serra ( Bonn )
sterf18@hotmail.com
Mitjā
Alemany Georgina ( Dublín )
georgiiinaaa@gmail.com
Mitjā
Alemany Laia Valls ( Berlin )
laiavalls3@hotmail.com
Mitjā
Alemany Laura Benejam Mitjā
Alemany Sebastian Korek Roman ( Timisoara )
sebikorek@gmail.com
Mitjā
Alemany Susanna Gost Mitjā
Alemany Roger Farré ( Atlanta ) Baix
Alemany Imma Baix
Alemany LaiaGonzalez ( Utrecht )
laiagmartin@gmail.com
Baix
Alemany Marc Corrales ( Goteborg ) Baix
Alemany guillem ( Lugano ) Baix
Alemany Pilar Gumā Claramunt Baix
Alemany Laura Peņa Maņas ( Berlin )
Laura_curlies@hotmail.com
Baix
Alemany Xavi Quesada Novas ( Bad Homburg )
xeviqn1@gmail.com
Baix
Alemany Miriam Esther Gonzalez i Robert
megyr2@yahoo.com.ar
Baix
Alemany Ramir Guiu ( Hamburg )
ramirguiu@hotmail.com
Baix
Alemany Marc Llagostera ( Stuttgart )
marc.llagostera.clari@gmail.com
Baix
Alemany Roger Bruguera Ávila ( Mexico )
bruguera.roger@gmail.com
Baix
Alemany Aida Barķn Tapia ( Pamplona Iruņa ) Baix
Alemany Montse Ferrer ( Praha )
montse.ferrer.00@gmail.com
Baix
Alemany Carles Lara Llaķ ( Wien )
carleslara.PM@gmail.com
Baix
Alemany Mireia Blanch ( Leeds )
mimi92_fcb@hotmail.com
Baix
Alemany xavier coma ( GALIZA )
xaviercomacat@gmail.com
Baix
Alemany Roger Sanz ( Cuernavaca )
rogersanz@gmail.com
Baix
Alemany Alba Boix ( Bangalore ) Baix
Alemany Georgina ( Santiago de Chile )
geotorne@hotmail.com
Baix
Alemany Sheöl ( Norge (Noruega) )
sheol.devir@gmail.com
Baix
Alemany Diana Reyes ( Madrid )
dianagarau@gmail.com
Baix
Alemany Alba Clarķs Romero Baix
Alemany Angel Urrea ( Chicago )
urrea.a@gmail.com
Baix
Alemany Natālia Soldevila Baix
Alemany Queralt Plana Baix
Alemany Llum Canut Baix
Alemany Manel Capdevila Maresma
mcapdevila@gmail.com
Baix
Alemany Joan ( Zurich ) Baix
Alemany Verena Paredes Gayan ( Dublín )
verenapg16@gmail.com
Baix
Alemany Nuria ( Kassel ) Baix
Alemany Cristina Canadell del Sol Baix
Alemany Paula Roma Redķn Baix
Alemany Juditagulla ( Madrid ) Baix
Alemany Cristina Gomar ( Stuttgart )
cristina.gomar@gmail.com
Baix
Alemany David Maestro Saez Baix
Alemany Jordi Palou i Prats ( Dakar ) Baix
Alemany Eva Soler Palleja ( NewYork ) Baix
Alemany Mar Roigé Oliver
limaro696@gmail.com
Baix
Alemany Josep Claret ( Cork )
josep.claret@gmail.com
Baix
Alemany Jordi Pascual
jordipas@yahoo.com
Baix
Alemany Mariona GC ( NewYork )
mcami99@yahoo.com
Baix
Alemany Guillem Gomis Baix
Alemany Carol Hdez ( Bad Homburg )
hdez.carol@yahoo.de
Baix
Alemany Clara Pera ( Dubai )
clara.pera@hotmail.com
Baix
Alemany Lau ( Karlsruhe ) Baix
Alemany Israel Alférez ( Nürnberg )
israelalferez@naipsbcn.com
Baix
Alemany Israel Alférez ( Nürnberg )
israelalferez@naipsbcn.com
Baix
Alemany Eduard ( Bogota )
e.batlle@altinco.com
Baix
Alemany Kel_Bcn ( Madrid ) Baix
Alemany Irene Quintana Baix
Alemany David Lopez ( Liverpool )
ranma12@gmail.com
Baix
Alemany Eduard Valle Comas ( Enniskillen )
eduardvalle@hotmail.com
Baix
Alemany Gloria ( NewYork ) Baix
Alemany Gina Belles ( Koeln )
gina.belles3@gmail.com
Baix
Alemany Albert Juanola ( Praha )
albertjuanola@gmail.com
Baix
Alemany Merce Prous Argerich ( Bern ) Baix
Alemany josep ortega ( Malaga )
josep@belenijosep.cat
Baix
Alemany porceth Baix
Alemany mireia moreno i lasalle ( Riyadh )
mireia.morenolasalle@gmail.com
Baix
Alemany German del Canto ( Dallas )
german.delcanto@gmail.com
Baix
Alemany Francesc Cortina Velarde ( Mexico )
fcortina@chevez.com.mx
Baix
Alemany Gerd ( Bucuresti )
nicoletailincai@gmail.com
Baix
Alemany Natalia R ( Southampton )
nrodriso14@gmail.com
Baix
Alemany Albert Queraltķ Baix
Alemany Margarita Portell Bergwerf Baix
Alemany Carolina Ruiz Santos ( Paris )
caruiz1998@hotmail.com
Baix
Alemany Adriā ( Lisboa )
adriagilmestres@gmail.com
Baix
Alemany Núria Bricollé ( Norge (Noruega) )
nuriabrico@hotmail.com
Baix
Alemany Jack Dhainaut ( Norge (Noruega) )
jack.dhainaut@yahoo.com
Baix
Alemany
Les diferents webs de Catalansalmon:
Campanyes i microsites de catalansalmon
VOT ELECTRŌNIC
Web informatiu sobre el vot electrōnic per als catalans residents a l'exterior
CONTRA LA SUSPENSIĶ DE LA CONSELLERIA D'EXTERIORS
Contra la decisiķ espaņola de tancar la Conselleria d'Exteriors
VULLVOTAR.cat
catalans que viuen a l'estranger i que VOLEN VOTAR al referčndum per la Independčncia
DIADA VIRTUAL 2013
Cadena Humana VIRTUAL arreu del mķn per la Diada 2013
NOPUCVOTAR
Testimoni dels Catalans que viuen a l'estranger i que no han pogut votar.
DIADA VIRTUAL 2012
Adhesions a la manifestaciķ del 11 de Setembre del 2102 a Barcelona des de tot el mķn.
No al tancament de TV3 per Satčlˇlit
Campanya mundial contra el tancament de TV3 per Satčlˇlit
®-CATALANSALMON.COM
©2005 - Versiķ:2.2 [11ˇ2012]
54.211.108.8
info@catalansalmon.com
Els continguts d'aquest site sķn gratuits i lliures.
Avís legal / Normes d'ús - POLÍTICA DE COOKIES
Need (google) Translation?