CATALANSALMON: 18 anys 8 mesos i 11 dies (6828 dies) posant en contacte catalans arreu del món
Casals Catalans, Delegacions de la Generalitat, Ambaixades i Consolats espanyols
Aquí pots trobar una llista de Casals Catalans, Delegacions de la Generalitat, seus d'Acció, i una llista d'ambaixades, consolats, i ambaixades competents (ambaixades responsables dels paisos que NO tenen ambaixades españoles).
Si tens una emergència a l'exterior et recomanem que et posis en contate amb els telefons d'emergència d'ambaixades i consolats primer. Fins que no siguem independents, per a qualsevol emergència o per votar, haurem de referir-nos a la xarxa consular de l'Estat espanyol, perquè, al capdevall, també l'estem pagant. En qualsevol cas, no fa cap mal saber el lloc i els telefons d'emergències dels serveis consulars. Aquí en tens la llista


Carregant la llista...
Tipus: / País:
TIPUS PAIS CIUTAT Nom mail web
Consolat Alemanya Hamburg Consolat general a Hamburg cog.hamburgo@maec.es WEB INFO
Consolat Alemanya Frankfurt am Main Consolat general a Frankfurt am Main cog.francfort@maec.es WEB INFO
Consolat Alemanya Stuttgart Consolat general a Stuttgart cog.stuttgart@maec.es WEB INFO
Consolat Alemanya Munich [München] Consolat general a Munich [München] cog.munich@maec.es WEB INFO
Consolat Alemanya Dusseldorf Consolat general a Dusseldorf cog.dusseldorf@maec.es WEB INFO
Consolat Algèria Alger Consolat general a Alger cog.argel@maec.es WEB INFO
Consolat Algèria Oran Consolat general a Oran cog.oran@maec.es WEB INFO
Consolat Andorra Andorra la Vella Consolat general a Andorra la Vella EMB.ANDORRA@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Argentina Bahía Blanca Consolat general a Bahía Blanca cog.bahiablanca@maec.es WEB INFO
Consolat Argentina Buenos Aires Consolat general a Buenos Aires cog.buenosaires@maec.es WEB INFO
Consolat Argentina Córdoba Consolat general a Córdoba cog.cordoba@maec.es WEB INFO
Consolat Argentina Mendoza Consolat general a Mendoza cog.mendoza@maec.es WEB INFO
Consolat Argentina Rosario Consolat general a Rosario cog.rosario@maec.es WEB INFO
Consolat Austràlia Melbourne Consolat general a Melbourne COG.MELBOURNE@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Austràlia Sydney Consolat general a Sydney cog.sydney@maec.es WEB INFO
Consolat Bèlgica Brusselles Consolat general a Brusselles COG.BRUSELAS@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Bolívia Santa Cruz de la Sierra Consolat general a Santa Cruz de la Sierra cog.santacruzdelasierra@maec.es WEB INFO
Consolat Brasil Porto Alegre Consolat general a Porto Alegre cog.portoalegre@maec.es WEB INFO
Consolat Brasil Rio de Janeiro Consolat general a Rio de Janeiro COG.RIODEJANEIRO@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Brasil Salvador Consolat general a Salvador cog.salvadorbahia@maec.es WEB INFO
Consolat Brasil São Paulo Consolat general a São Paulo COG.SAOPAULO@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Canadà Montréal Consolat general a Montréal cog.montreal@maec.es WEB INFO
Consolat Canadà Toronto Consolat general a Toronto cog.toronto@maec.es WEB INFO
Consolat Colòmbia Bogota Consolat general a Bogota cog.bogota@maec.es WEB INFO
Consolat Colòmbia Cartagena Consolat general a Cartagena COG.CARTAGENADEINDIAS@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Cuba La Habana Consolat general a La Habana COG.LAHABANA@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Egipte Alexandria Consolat general a Alexandria cog.alejandria@maec.es WEB INFO
Consolat Equador Guayaquil Consolat general a Guayaquil cog.guayaquil@maec.es WEB INFO
Consolat Equador Quito Consolat general a Quito cog.quito@maec.es WEB INFO
Consolat Estats Units d'Amèrica Boston Consolat general a Boston cog.boston@maec.es WEB INFO
Consolat Estats Units d'Amèrica Chicago Consolat general a Chicago COG.CHICAGO@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Estats Units d'Amèrica Houston Consolat general a Houston cog.houston@maec.es WEB INFO
Consolat Estats Units d'Amèrica Los Angeles Consolat general a Los Angeles cog.losangeles@maec.es WEB INFO
Consolat Estats Units d'Amèrica Miami Consolat general a Miami cog.miami@maec.es WEB INFO
Consolat Estats Units d'Amèrica New York City Consolat general a New York City COG.NUEVAYORK@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Estats Units d'Amèrica San Francisco Consolat general a San Francisco Cog.sanfrancisco@maec.es WEB INFO
Consolat Estats Units d'Amèrica Washington Consolat general a Washington COG.WASHINGTON@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Filipines Manila Consolat general a Manila con.manila@maec.es WEB INFO
Consolat França Bayonne Consolat general a Bayonne COG.BAYONA@MAEC.ES WEB INFO
Consolat França Bordeaux Consolat general a Bordeaux COG.BURDEOS@MAEC.ES WEB INFO
Consolat França Strasbourg Consolat general a Strasbourg COG.ESTRASBURGO@MAEC.ES WEB INFO
Consolat França Lyon Consolat general a Lyon cog.lyon@maec.es WEB INFO
Consolat França Marseille Consolat general a Marseille cog.marsella@maec.es WEB INFO
Consolat França Montpellier Consolat general a Montpellier COG.MONTPELLIER@MAEC.ES WEB INFO
Consolat França Paris Consolat general a Paris COG.PARIS@MAEC.ES WEB INFO
Consolat França Pau Consolat general a Pau COG.PAU@MAEC.ES WEB INFO
Consolat França Perpinyà Consolat general a Perpinyà cog.perpinan@maec.es WEB INFO
Consolat França Toulouse Consolat general a Toulouse COG.TOULOUSE@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Guinea Equatorial Bata Consolat general a Bata cog.bata@maec.es WEB INFO
Consolat Hong Kong Hong Kong Consolat general a Hong Kong ESPCGHK@NETVIGATOR.COM WEB INFO
Consolat Índia Mumbai Consolat general a Mumbai COG.MUMBAI@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Israel Jerusalem Consolat general a Jerusalem COG.JERUSALEN@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Itàlia Genova Consolat general a Genova cog.genova@maec.es WEB INFO
Consolat Itàlia Milano Consolat general a Milano COG.MILAN@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Itàlia Napoli Consolat general a Napoli COG.NAPOLES@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Itàlia Roma Consolat general a Roma cog.roma@maec.es WEB INFO
Consolat Marroc Agadir Consolat general a Agadir COG.AGADIR@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Marroc Casablanca Consolat general a Casablanca COG.CASABLANCA@MAE.ES WEB INFO
Consolat Marroc Larache Consolat general a Larache con.larache@maec.es WEB INFO
Consolat Marroc Nador Consolat general a Nador COG.NADOR@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Marroc Rabat Consolat general a Rabat cog.rabat@maec.es WEB INFO
Consolat Marroc Tanger Consolat general a Tanger COG.TANGER@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Marroc Tétouan Consolat general a Tétouan cog.tetuan@maec.es WEB INFO
Consolat Mèxic Guadalajara Consolat general a Guadalajara cog.guadalajara@maec.es WEB INFO
Consolat Mèxic Ciudad de México (DF) Consolat general a Ciudad de México (DF) CONSGALES@PRODIGY.NET.MX WEB INFO
Consolat Mèxic Monterrey Consolat general a Monterrey cog.monterrey@maec.es WEB INFO
Consolat Nigeria Lagos Consolat general a Lagos cog.lagos@maec.es WEB INFO
Consolat Països Baixos Amsterdam Consolat general a Amsterdam COG.AMSTERDAM@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Perú Lima Consolat general a Lima COG.LIMA@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Portugal Lisboa Consolat general a Lisboa WEB INFO
Consolat Portugal Porto Consolat general a Porto cog.oporto@maec.es WEB INFO
Consolat Puerto Rico San Juan Consolat general a San Juan Cog.SanJuandePuertoRico@maec.es WEB INFO
Consolat Regne Unit (UK) Edinburgh Consolat general a Edinburgh cog.edimburgo@maec.es WEB INFO
Consolat Regne Unit (UK) London Consolat general a London COG.LONDRES@MAEC.ES WEB INFO
Consolat República Dominicana Santo Domingo Consolat general a Santo Domingo cog.santodomingo@maec.es WEB INFO
Consolat Rússia Moscow Consolat general a Moscow cog.moscu@maec.es WEB INFO
Consolat Rússia St Petersburg Consolat general a St Petersburg Cog.SanPetersburgo@maec.es WEB INFO
Consolat Senegal Dakar Consolat general a Dakar COG.DAKAR@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Sud-àfrica Cape Town Consolat general a Cape Town cog.ciudaddelcabo.inf@maec.es WEB INFO
Consolat Suïssa Bern Consolat general a Bern cog.berna@maec.es WEB INFO
Consolat Suïssa Geneve Consolat general a Geneve cog.ginebra@maec.es WEB INFO
Consolat Suïssa Zurich Consolat general a Zurich cog.zurich@maec.es WEB INFO
Consolat Turquia Istanbul Consolat general a Istanbul cog.estambul@mae.es WEB INFO
Consolat Uruguai Montevideo Consolat general a Montevideo cog.montevideo@maec.es WEB INFO
Consolat Veneçuela Caracas Consolat general a Caracas cog.caracas@maec.es WEB INFO
Consolat Xile Santiago de Chile Consolat general a Santiago de Chile consuladoespa@tie.cl WEB INFO
Consolat Xina Shanghai Consolat general a Shanghai COG.SHANGHAI@MAEC.ES WEB INFO
Consolat Xina Canton (Guangzhou) Consolat general a Canton (Guangzhou) cog.canton@maec.es WEB INFO
Consolat Xina Beijing Consolat general a Beijing cog.pekin@maec.es WEB INFO
Total89
Qué més fem a Catalansalmon?

CINC CÈNTIMS

Grups de Whatsapp

Directori

SANTJORDING

Diades arreu del món

Rellotge Mundial

Restaurants recomanats per usuaris de Catalansalmon

Quants catalans viuen a l'exterior?

Allotjament

Mainada: Eines i material en català per als catalanets al món

Videoconferéncia amb el Parlament de Catalunya

75.000 contactes de catalans i catalanòfils arreu del món

CAGA TIÓ!!!

RETORN

SEMINARIS Catalansalmon

Enquestes

VPN - Protegeix la teva connexió

IDCAT: el Certificat Digital que et facilitarà la vida!

Premi Josep Maria Batista i Roca

Xarxes socials

800 Representants als consolats espanyols per les eleccions del 21D

Vot Electrònic

Premsa i TV

VULLVOTAR

DIADA2013

DIADA 2012

CULERSALMON

NOPUCVOTAR

RODAMONS

CAMPANYES CAMON

TV3 SATELIT

Missatges dels Presidents Puigdemont i Mas

CATALANSALMON: missió, visió, valors
®-CATALANSALMON.COM
©2005 - Versi—:2.4 [07·2019]
172.70.43.24 | US
info@catalansalmon.com
<#> VISITES (2024/05): / VISITES TOTAL :
Els continguts d'aquest site son gratuits i lliures.
Avís legal / Normes d'ús - POLÍTICA DE COOKIES
Need (google) Translation?